HAKKIMIZDA

Firmamız, 1975 yılında Kılıç Demir Doğrama olarak, babamız İzzet Kılıç tarafından Gaziantep'te kurulmuştur.

1975 yılından buyana, Gaziantep'te demir doğrama ve ferforje imalatı yapan firmamız, 1999 yılında panjur kapı ve çelik kapı sektörüne ağırlığını vererek, kendi tasarımı olan çelik kapılarını sektöre kazandırmıştır. Yine aynı tarihte Sistem Çelik Kapı adını alan firmamız,.kısa sürede ürünlerinin tasarımı ve sağlamlığıyla bölgede adından söz ettirmeyi başarmış, müşterilerine verdiği 5 yıl imalat ve montaj garantisiyle ürünlerine olan güvenini kanıtlamıştır.

Bugün, 2.000 m2 kapalı, 1000 m2 açık alana kurulu bölgenin en büyük çelik kapı fabrikası olmayı başaran firmamız, 37 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ve ilke edindiği "üründe kalite-hizmette dürüstlük"sözünün arkasında durarak, üretim bandı ve makinalaşmayı, daha kusursuz imalat yapmak adına hayata geçirmiştir. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyü ile Sistem Çelik Kapı, sektöründe önde gelen firmalar arasına adını yazdırmıştır.

Sistem Çelik Kapı' nın bugünlere gelmesine vesile olan başta babamız İzzet Kılıç'a, emeğini ve özverisini bizden esirgemeyen tüm çalışanlarımıza ve siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.